KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15029138
nr 1502 9138
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, dam i hat, mm;40x36 cm, yttermått inklusive ram: 66x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:51:32
100 kr
150 kr